Listopad 2014

Článek č. 2

24. listopadu 2014 v 18:07 | P.
Tak co bude ten sníh nebo ne ? Venku tak akorát prší. Ale co aspoň je zima a já mohu využít svou novou bundu. Na noc jsem vytáhla své plyšové pyžamko. Což je zvláštní, protože u přítele spím stále v krátkém rukávu a žádnou změnu teploty necítím. U nás je asi jiné časové pásmo, jinak si to vysvětlit neumím.
Sedím u PC s rožlou svíčkou, piju citronový čaj a poslouchám zamilované písně. To je nostalgie.

ZÍTRA

Už musím jit do školy. Mám tzv. češtinářský den. Znamená to jediné, celý den studuju český jazyk, celý den znamená opravdu od rána až do večera. Zapomněla jsem dodat, že češtinu miluji.
Bolí mě celý člověk. Včera jsem byla po dlouhé době běhat. Přiznávám, chybělo mi to. Obzvlášť pohled lidí, kteří byli zabalení v kožichách a dívali se na mě jak kolem nich probíhám jen v mikině a čelence přes uši Zítra půjdu zase.

TEĎ

Stěhuji se do obýváku, mám tam nalité vínečko. Celý týden jsem sama s drahou maminkou, takže naše dámská jízda musí začít stylově. Takže Čao.

Článek č. 1

16. listopadu 2014 v 16:22 | P.
Ahoj.
Jsem slušně vychována tak přece musím začít podzravem. Je to můj první článek, teda vlastně není. Kdysi jsem blog měla. Byla to moje pubertální doba, kdy jsem nenáviděla celý svět a chtěla jsem se jen vypovídat někomu cizímu. Je to zvláštní, ale návštěvnost jsem měla a mé články si někdo četl a komentoval. Pak jsem se po uši zamilovala a pěla na svého tehdejšího milovaného ódy, jenže jsem mu dala adresu blogu a zmého pana X se stala skutečná bytost a blog jsem si zrušila.
Jmenuji se Petra. Chodím prvním rokem na vysokou školu. Nojo, učitelů není nikdy dost a češtinářů obzvlášť (pokus o vtip).

PROČ?

Proč jsem si teda ten blog založila? Vlastně ani nevím. Mám teď dlouhou chvílí, dodívala jsem se na Zlodějku knih (vřele doporučuji), zapla jsem si vánoční písně, přítele mám mimo naši krásnou vesničku a chtěla jsem něco napsat. Popravdě měla bych psát něco úplně jiného například seminárku anebo seminárku.Zapálím si svíčku.

TAKŽE..

Jsem Petra. Romantická duše s lecčím za sebou. Chci být úspěšná, bohatá a krásná. Chci mít dvě děti a dům na předměstí. A teď chci sušenky, které jsem včera pekla celé odpoledne.