Článek č. 1

16. listopadu 2014 v 16:22 | P.
Ahoj.
Jsem slušně vychována tak přece musím začít podzravem. Je to můj první článek, teda vlastně není. Kdysi jsem blog měla. Byla to moje pubertální doba, kdy jsem nenáviděla celý svět a chtěla jsem se jen vypovídat někomu cizímu. Je to zvláštní, ale návštěvnost jsem měla a mé články si někdo četl a komentoval. Pak jsem se po uši zamilovala a pěla na svého tehdejšího milovaného ódy, jenže jsem mu dala adresu blogu a zmého pana X se stala skutečná bytost a blog jsem si zrušila.
Jmenuji se Petra. Chodím prvním rokem na vysokou školu. Nojo, učitelů není nikdy dost a češtinářů obzvlášť (pokus o vtip).

PROČ?

Proč jsem si teda ten blog založila? Vlastně ani nevím. Mám teď dlouhou chvílí, dodívala jsem se na Zlodějku knih (vřele doporučuji), zapla jsem si vánoční písně, přítele mám mimo naši krásnou vesničku a chtěla jsem něco napsat. Popravdě měla bych psát něco úplně jiného například seminárku anebo seminárku.Zapálím si svíčku.

TAKŽE..

Jsem Petra. Romantická duše s lecčím za sebou. Chci být úspěšná, bohatá a krásná. Chci mít dvě děti a dům na předměstí. A teď chci sušenky, které jsem včera pekla celé odpoledne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama